Custers aliumininiai pastoliai

Custers® aluminininiai pastoliai suteikia  galimybę atlikti darbus greitai ir saugiai  bet kokiame aukštyje. Aliumininiai pastoliai siūlo pakankamus sprendimus praktiškai kiekvienai aukščio situacijai  Mūsų aliumininiai pastoliai atitinka visus Europos sąjungos reikalavimus, yra testuoti ir sertifikuoti pagal atskirų Europos šalių nacionalinius standartus.

Mobilūs bokštiniai pastoliai

Mobilūs bokštiniai pastoliai 

Custers® tai Olandijos įmonė turinti 30 metų patirtį aliumininių pastolių projektavimo ir gamybos srityje, susilaukusi plataus tarptautinio pripažinimo. Custers gali pasiūlyti standartinius aliumininius pastolius arba atsižvelgiant į Jūsų poreikius, suprojektuoti ir pagaminti pagal individualius užsakymus. Custers® mobilūs bokštiniai pastoliai skirti tiek mėgėjams, tiek profesionalams, surenkami be įrankių pagalbos, patikimi ir patogūs darbe.

Sulankstomi mobilūs pastoliai

Sulankstomi mobilūs pastoliai

Custers® aliumininiai sulankstomi pastoliai tai idealus sprendimas vidaus darbams, kai darbo vietą reikia dažnai keisti. Sulankstomi pastoliai puikus Jūsų pagalbininkas namuose, garaže, biure ar gamykloje kai darbo aukštis neviršija 4 m. Pastoliai lengvi, tvirtos konstrukcijos ir greitai surenkami, pagaminti iš dviejų pagrindinių dalių. Standartinė sulankstoma pastolio dalis lengvai transportuojama ir greitai paruošiama darbui. Darbinė aikštelė su neslidžiu paviršiumi yra atspari atmosferos poveikiui ir drėgmei. Pastolių paruošimas darbui  trunka trumpiau nei vieną minutę.

Laiptiniai bokšteliai/pastoliai

Laiptiniai bokšteliai/pastoliai 

Custers® laiptinių bokštelių asortimentas platus, skirtas profesionaliam naudojimui. Jų pagalba saugiai ir lengvai pasieksite bet kokiame aukštyje esančią darbo vietą. Laiptiniai bokšteliai pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, užtikrinančio patvarumą ir ilgą produkto tarnavimo laiką.

 

Jūsų pasirinkimui siūlome  lygiagrečiuszigzaginius, laiptinės tipo bokštelius. O darbui ant laiptų rekomenduojame pastolius su skirtingo ilgio atraminėmis kojomis.